BİR CORONA VİRÜS SAVAŞÇISI OL!

Yazan Songju Ma DAEMICKE ; Öykü ve Tasarım Helen H. WU; Çeviren Cihan ERYILMAZ 

Koronavirüs nedir? Neden dışarı çıkıp arkadaşlarımla oynayamıyorum? Ne yapmalıyım? Bu bilgilendirici resimli kitap, mevcut virüs durumunu basit bir şekilde açıklıyor ve çocukları savaşmaya yardımcı olmaya çağırıyor! 

Yazdırmaya hazır PDF dosyasını indirmek için BURAYA tıklayın. 

Diğer dillerdeki kitap için https://www.yeehoopress.com/ web sitemizi ziyaret edin. Okuduğunuz için teşekkürler! Yazdırmaya hazır PDF dosyasını indirmek için BURAYA tıklayın.

Songju Ma DAEMİCKE, ödüllü bir Çocuk kitabı yazarı ve eski bir yazılım mühendisidir. Cao Chong bir Fili Tartıyor adlı kitabı En İyi STEM kitabı, CALA En İyi Kitabı, Matematik Onur kitabı ve Dikkate değer Sosyal Araştırmalar Kitabı’nı kazandı. Kocası ve kızları ile Chicago banliyölerinde yaşıyor. Onu şu adresten çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz: songjumadaemicke.com

Helen H. WU, yirminin üzerinde resimli kitabın çocuk çevirmeni ve illüstratörünün yanı sıra bir çevirmen. Yeehoo Press’in yardımcı yayıncısıdır. Gururlu birinci nesil bir göçmen olan Helen, kendi göçmen deneyiminden ilham verici hikayeler paylaşmayı sever. Helen Çin’in Hefei kentinde doğdu ve büyüdü. Halen ailesiyle birlikte San Diego, Kaliforniya’da yaşamaktadır. Onu şu adresten çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz: helenhwu.com

Cihan ERYILMAZ, sosyal hizmet uzmanı, uzman psikolojik danışman, sosyolog, aile danışmanı, öğretmen ve biyologdur. Türkiye’nin Hatay ilinde yaşamaktadır. Sağlık müdürlüğünde Sosyal Hizmet Uzmanı ve Aile Danışmanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda bir sivil toplum kuruluşu olan Gönüllü Genç Sağlık Liderleri (GGSL) Topluluğu ile Genç Sağlık ve Eğitim Liderleri (GESEL) Topluluklarının kurucusudur. cihanpsd@hotmail.com mail adresinden ona ulaşabilirsiniz. 

Bu kitabı beğendiyseniz, lütfen daha fazla kişiyle paylaşmamıza yardımcı olun! Hepimiz beraberiz. Bir virüs avcısı olun ve savaşı kazanacağız!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *